Přejít na obsah
SMS platba casino
Kingmaker Casino

Redakční recenze Kingmaker Casino

Recenze Kingmaker Casino z pohledu SMS platby

Kingmaker Casino má skóre 9,2 z 10 a v pětici končí třetí. Nabídka na první vklad je nejmenší a karta odchází tři až pět dní. Zda jde vklad přes SMS, podklady neříkají.

Redakční skóre
9,2/10
Uvítací bonus
500 € + 50 FS
Násobek protočení
35x
Licence
Curaçao
Výplata e-peněženkou
0–24 hodin
Výplata na kartu
3–5 dní

Celá recenze Kingmaker Casino

Uvítací bonus a jeho podmínky

Kingmaker Casino otevírá účet jednou nabídkou na první vklad. Činí sto procent až do 500 EUR a přidává 50 otočení zdarma. Mezi pěti značkami tohoto srovnání je balíček nejmenší. Částky značka uvádí v eurech. Skóre 9,2 z 10 tedy nestojí na objemu akce, nýbrž na tom, jak čitelné jsou zveřejněné podmínky.

Otočení zdarma patří automatu Royal Fortune Wheel. Jde o bonus za vklad. Ověřený bonus bez vkladu redakce u Kingmaker Casino nenašla. Kdo čeká odměnu jen za založení účtu, ověřenou nabídku tohoto typu zde nemá.

Minimální vklad je 20 EUR. Požadavek na protočení je 35x. Podklady u Kingmakeru nerozepisují, jestli se násobek váže jen na bonus, nebo i na vklad. U jiných značek v pětici je součet vkladu a bonusu napsaný přímo, tady zůstáváme u holého údaje 35x. Akce nelze spojovat. Zrušíte-li bonus, zmizí i bonusový zůstatek.

Vklad službami Skrill a Neteller do uvítací nabídky nepatří. Platí to pro všech pět kasin, Kingmaker nevyjímaje. Seznam ostatních vkladových cest redakce u jednotlivých značek neověřuje, a proto ho zde nepředstírá.

Shrnutí podmínek nabídky

Kingmaker Casino uvádí číslo 100, které už v tomto bloku je.

Platby a dotaz na SMS

Web odpovídá lidem, kteří zadávají heslo SMS platba casino. U Kingmaker Casino ověřená shoda s tímto dotazem není. Platební metody redakce u jednotlivých kasin nekontroluje, a proto netvrdí, že vklad přes SMS tu jde provést. Stejně opatrně mlčíme o dalších kanálech: co značka skutečně přijímá, ve schválených faktech nestojí.

Jediná platební věta, kterou smíme říct jistě, se týká bonusu. Skrill a Neteller se do uvítací nabídky nepočítají. Z toho neplyne seznam metod ani odpověď na SMS.

Časy výběru značka uvádí. Elektronická peněženka se pohybuje v okně 0–24 hodin. Karta zabere tři až pět dní a v pětici je nejpomalejší. U zbylých čtyř značek sedí karta v rozmezí 24–72 hodin. Rychlé okno patří peněženkám, ne kartě. Horní mez výběru v podkladech nemáme, proto ji nezveřejňujeme.

Katalog her

Herní sál Kingmaker Casino míří na jackpoty. To je hlavní rys, který podklady u značky drží. Počet automatů ani jména studií tu nejsou, a redakce je nevymýšlí. Výhru slibovat nelze. Automat rozhoduje náhoda a o vložené peníze lze přijít.

Otočení z uvítací nabídky jsou vázaná k Royal Fortune Wheel. Jiné tituly v jejich podmínkách nefigurují. Samostatnou živou hernu ani sportovní sekci u Kingmakeru fakta nepotvrzují. Pro krátké srovnání: Casinova Casino mluví o zhruba 11 000 automatech a o živé části, Betwest Casino o podobném počtu automatů, Betrepublic Casino dává v nabídce přednost sportu. Kingmaker zůstává u jackpotového sálu a u menšího bonusu.

Hra je jen pro osoby starší 18 let. Když přestane bavit a začne tížit, v Česku pomáhá Národní linka pro odvykání, telefon 800 350 000. Trvalejší krok je zápis do rejstříku vyloučených osob. Širší postup popisuje stránka o zodpovědném hraní.

Licence a bezpečí v Česku

Kingmaker Casino drží licenci Curaçao. Provozovatel je KNG Marketing Ltd (podle oborových katalogů). Anjouan k této značce nepatří. Povolení z Curaçao není rozhodnutím Ministerstva financí ČR. Českou licenci nemá ani jedna ze srovnávaných značek. Kingmaker proto není v Česku legálním, licencovaným ani regulovaným kasinem.

Cleobetra Casino a Betrepublic Casino uvádějí Anjouan. Casinova Casino má také Curaçao, ale větší balíček a přísnější protočení 40x. Betwest Casino hazardní licenci nezveřejňuje. Jeho provozovatel je společnost registrovaná v Kostarice a značka je na trhu teprve od roku 2026. Žádná z těchto úprav nenahrazuje dohled Ministerstva financí ČR.

Zahraniční licence neznamená, že spor vyřídí český úřad. Před vkladem si přečtěte aktuální podmínky u značky. Tento web hazard neprovozuje a peníze hráčů nepřijímá. Jde o srovnání s partnerskými odkazy. Jak web vydělává, je na stránce o nás a v podmínkách užití.

Verdikt redakce

Kingmaker Casino sedí tomu, kdo chce malý bonus na jeden vklad, sál zaměřený na jackpoty a licenci Curaçao s jmenovaným provozovatelem. Skóre 9,2 z 10 je v pětici třetí. Výš je Casinova Casino s 9,4 a Betwest Casino s 9,3, u Betwestu však chybí zveřejněná hazardní licence. Cleobetra Casino má 9,0 a nejrychlejší elektronickou peněženku, do osmi hodin. Betrepublic Casino má 9,1 a okno elektronické peněženky do dvanácti hodin.

Slabiny jsou přímé. Nabídka je z pětice nejmenší. Karta odchází tři až pět dní. Hledání SMS platba casino tahle recenze nepotvrzuje, protože platební metody nejsou u značky ověřené. Bonus bez vkladu tu také ověřený není. Protočení 35x je mírnější než 40x u Casinova Casino, přesto ho čtěte dřív, než nabídku přijmete.

Závěr bez nadsázky: čitelná zahraniční licence, malý první vkladový bonus, pomalá karta. Větší balíčky mají zbylé čtyři značky, každá s vlastními pravidly a bez české licence. Sázejte jen částku, kterou unesete ztratit, a jen od 18 let.

Vybrané automaty Kingmaker Casino

Plusy

  • Licence Curaçao, provozovatel KNG Marketing Ltd (podle oborových katalogů)
  • Výběr na peněženku v okně 0–24 hodin
  • Požadavek na protočení je 35x
  • Katalog zaměřený na jackpotové automaty

Minusy

  • Výběr na kartu trvá tři až pět dní
  • Uvítací balíček je v pětici nejmenší

Redakční tým webu

Srovnávací redakce

Aktualizováno: říjen 2026

Texty připravuje redakční tým srovnávacího webu. Značky posuzujeme podle zveřejněných bonusů, licencí a výběrových lhůt a skóre stavíme nezávisle na tom, zda čtenář klikne na partnerský odkaz. Hazardní službu neprovozujeme.

Jak vzniklo skóre:

Značky jsme srovnali podle bonusu, protočení, licence, minimálního vkladu a zveřejněných lhůt výběru. Platební metody včetně SMS jsme u jednotlivých kasin neověřovali a do skóre je nepočítáme.

Některé odkazy na kasina jsou partnerské. Když přes ně přejdete ke značce a splníte podmínky partnera, redakce může získat provizi. Na výši skóre to nemá vliv. Obsah je určen osobám od 18 let.

Otázky k recenzi

Lze u Kingmaker Casino platit přes SMS?

Redakce platební metody u Kingmaker Casino neověřuje, a proto vklad přes SMS nepotvrzuje ani nevyvrací.

Jisté je jen to, že Skrill a Neteller se do uvítacího bonusu nepočítají. Hra je od 18 let.

Jak velký je uvítací bonus Kingmakeru?

Na první vklad připadá 100 % až do 500 EUR a 50 otočení zdarma na automatu Royal Fortune Wheel.

Jde o nejmenší balíček pětice. Bonus bez vkladu ověřený není a protočení činí 35x.

Kingmaker Casino uvádí číslo 100, které už v tomto bloku je, «bez vkladu».

Je Kingmaker Casino licencované v Česku?

Není. Kingmaker Casino má licenci Curaçao a provozovatele KNG Marketing Ltd (podle oborových katalogů), nikoli povolení Ministerstva financí ČR.

Anjouan u této značky neplatí. Český dohled tu chybí stejně jako u ostatních čtyř značek.

Jak dlouho trvá výběr z Kingmaker Casino?

Na elektronickou peněženku značka uvádí lhůtu 0–24 hodin. Kartou peníze odcházejí tři až pět dní, déle než u zbylých čtyř značek, kde platí 24–72 hodin.

Horní hranici výběru fakta neuvádějí. Hrajte s rozmyslem a jen od 18 let.

Kingmaker Casino uvádí číslo 24, které už v tomto bloku je.

Další recenze značek

Kingmaker Casino: uvítací nabídka

Podívejte se ještě jednou na uvítací balíček, než odejdete.